2016/2017 -- 2015/2016. -- 2014/2015. -- 2013/2014. -- 2011/2012. tanév legnívósabb eredményei

MEGYEI, ORSZÁGOS VERSENYEREDMÉNYEK

2016/2017

 

Országos idegen nyelvi mérés, 2016/2017. tanév

Évfolyamonkénti eredmények:

Angol nyelv, 6. osztály: 65.16 %
Angol nyelv, 8. osztály: 48.86 %

 

 

 

MEGYEI, ORSZÁGOS VERSENYEREDMÉNYEK

KUNHEGYESI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

2015/2016

1. Benkő Gyula Országos Komplex Tanulmányi Verseny, Mezőtúr

Csapat 4. helyezés (Molnár Balázs, Lovász Bence-5. oszt., Csoma Nándor, Incze Zoltán – 6. oszt., Gráczer Enikő, Hubai Miklós – 7. oszt., Balogh Bianka, Takács Dzsesszika – 8. oszt.)

Felk. ped.: Csománé Fehér Andrea, Munkácsy Marianna, Türmerné Gorzás Katalin

2. Református Általános Iskolák XIX. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen
informatika tantárgy
10. helyezés – Szentpéteri Áron, Vígh Tamás, 8. oszt.

Felk. tan.: Türmerné Gorzás Katalin

angol nyelv tantárgy
6. helyezés – Ambrus Rajmund, Incze Zoltán, 6. oszt.
8. helyezés – Kun Bence, Négyesi Zoltán, 8. oszt.

Felk. tan.: Kocsis Gáborné

rajz tantárgy
5. helyezés – Szegedi Sarolta Dóra, 4. oszt.

Felk. ped.: Szabó Józsefné

5. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.
8. helyezés – Bodnár Fruzsina, 8. oszt.

Felk. tan.: Göncziné Koch Ibolya

magyar irodalom, szövegértés tantárgy
7. helyezés – Szalai Szabina, Tokai Bence, 2. oszt.

Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi

3. Országos Adventi Szavaló-és Dicséreténeklő Verseny
szavalat kategóriában
II. korcsoport:
Különdíj – Somogyi Noémi Fanni, 4. oszt.

Felk. ped.: Szabó Józsefné

4. Ószőlői Országos Matematika Verseny
3. osztályosok kategóriája:
17. helyezés – Fehér Attila, Rézsó Róbert, 3. b oszt.

Felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta

5- 6. osztályosok kategóriája:
15. helyezés – Rézsó Nóra, 5. oszt.
18. helyezés – Bőr Judit, 6. oszt.

Felk. ped.: Türmerné Gorzás Katalin

5. Wass Albert Országos Vers-és Prózamondó Verseny
10. helyezés – Farkas Anikó, 2. oszt.

Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi

9. helyezés – Nagy Lilla Hédi, 4. oszt
8. helyezés – Rézsó Nóra, 5. oszt.
6. helyezés – Lovász Bence

Felkészítő tanáruk. Nagyné Smányi Hedvig

6. Stylus – Szépírási Országos Verseny
2.  helyezés – Barta Hella Éva, 4. oszt.

Felk. ped.: Szabó Józsefné

7.  „Mátyás tudósai” – megyei tehetséggondozó verseny, Szolnok
versmondás kategóriában:
Különdíj – Fehér Attila, 3.b

Felk. tan.: Tárnokné Szilágyi Beáta

10. helyezés – Somogyi Noémi, 4. oszt.

Felk. ped.: Szabó Józsefné
7. helyezés – Tornyi Barbara, 6. oszt.
8. helyezés – Baranyai Boglárka

Felk. tanáruk: Nagyné Smányi Hedvig

Mátyás kis nyelvészei kategóriában:
8. helyezés – Pádár Zsuzsanna, 4. oszt.

Felk. ped.: Szabó Józsefné

rajz kategóriában:
8. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

Felk. tan.: Göncziné Koch Ibolya

8. Országos Bibliatörténet-mondó és Illusztrációs Verseny, Gyula
illusztráció kategória:
3. helyezés – Bodnár Fruzsina, 8. oszt.

Felk. ped.: Gál Piroska

9.  Nagykun Vers-és Prózamondó (megyei) Verseny, Berekfürdő
alsó tagozatos kategória:
1. helyezés; és a Bereki Irodalmi Társaság különdíja - Fehér Attila, 3.b oszt

Felk. ped.: Tárnokné Szilágy Beáta

10.  Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny Megyei Döntője, iskolánk legjobb helyezettje:
Lukács Orsolya

Felk. tan.: Türmerné Gorzás Katalin

11.  Bendegúz Tudásbajnokság Országos Levelezős Tehetséggondozó Verseny

angol nyelv
5. helyezés – Apostol Inez 5. oszt.

Felk. tan.: Felső Andrea

történelem
2. helyezés – Apostol Inez 5. oszt.

Felk. tan.: Boda Mihály

biológia

6. helyezés – Jancsó Szandra 8. oszt.

Felk. tan.: Fehér Judit

12.  A Hortobágyi Nemzeti Park „Pásztorok Viselt Dolgai”Országos Verseny döntője
2. helyezés – Lovász Bence-Ardai Attila-Szamák András-Molnár  Balázs 5. oszt. tanulók

Felk. ped.: Türmerné Gorzás Katalin

13.  Egyháztörténeti és Bibliaillusztrációs Országos Verseny, Cegléd
7. helyezés – Lukács Orsolya, 8. oszt.
6. helyezés – Bodnár Fruzsina, 8. oszt.

Felk. ped.: Gál Piroska

14. „Meseszép mesekép” című Országos Meseíró és Illusztráló Verseny
3-4. osztályos kategória:
1. helyezés – Gonda Viktória, 3. a oszt.

Felk. ped.: Tóthné Danisovszki Ágnes

5-6. osztályos kategória:
1. helyezés – Apostol Inez 5. oszt.

 Felk. ped.: Göncziné Koch Ibolya

15. London Bridge Budapest – angol nyelvi verseny országos döntője

-         2. helyezés – Incze Zoltán, 6. oszt.

               Felk. tan.: Kocsis Gáborné    

16. Az ORFK által meghirdetett „Biztonságos közlekedés gyermekszemmel” című megyei rajzpályázat

-         1. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

-         3. helyezés – Kiss József, 8. oszt.

Felk. tan.: Göncziné Koch Ibolya

17. V. Országos SNI Szépíró Verseny megyei döntő, Karcag

-         1. helyezés – Pusoma Veronoika, 2. oszt.

-         3. helyezés – Komáromi Zsombor, 2. oszt.

Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi, Tóthné Babó Szilvia

  18. Nagykunsági Református Egyházmegyei Szépen, helyesen író Verseny 1-2. osztályos tanulók    

               részére

-         3. helyezés – Kabai Nóra, 1. b oszt.

-         Felk. ped.: Gorzásné Nagy Judit

-         5. helyezés – Gráczer Hanna, 1. a oszt.

Felk. ped.: Hadnagyné Csomor Andrea

  19. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház, A család nemzetközi napja alkalmából megrendezett megyei rajzpályázat             

-          2. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

-          Különdíj – Vízi Csilla, 7. oszt.

               Felk. tan.: Göncziné Koch Ibolya

20. Országos „Böngész” Levelező Szövegértési Verseny

-          2. helyezés – Rézsó Róbert, 3. b oszt.

               Felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta

21. A Kvalitás Extra Oktatási és Szolgáltató Bt. által Kecskeméten megrendezett verseny országos döntőjén „Szövegfeldolgozás” témakörben

-          7. helyezés – Fehér Attila, 3. b oszt.

               Felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta

22. A Partiscum Csillagászati Egyesület által kiírt Országos Rajzpályázat „Csillagaim fent az égen” címmel

-         2. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

               Felk. ped.: Göncziné Koch Ibolya

23. Nagyváradi Röplabda Bajnokság

-         5. helyezés - I. csapat

-         6. helyezés – II. csapat

-         Külön díj a Legjobb játékért – Lovász Bence, 5. oszt.

24. XXI. Országos Kismini kupa döntő, Budapest

-         3. helyezés

25. Röplabda Diákolimpia Szolnok

-         2. helyezés

A csapatok tagjai: Lovász Bence, Molnár Balázs, Pál Mihály, Kolozsvári Mihály, Szamák András, Papp Ákos, Juhász Sándor, Nagy Lajos Dávid, Ardai Attila

               Felk. tan.: Bodó István

26. Silver Moderntánc Verseny, Kiskunlacháza

-         1. helyezés – Dalma Dance – Molnár Zoé, Kabai Nóra 1. b oszt.

               Felk. ped.: Szekeres Andrea

27. Országos Moderntánc Verseny Szolnoki Kupafordulója

„Show” kategória

-         Ezüst minősítés – Dalma Dance: Horváth Hanna, Horváth Kata, Mihály Emma, Kabai Nóra, Molnár zoé, 1. b oszt.

Felk. ped.: Szekeres Andrea

28. Sakk Megyei Diákolimpia, Korcsoportos Verseny

-         3. helyezés – Rózsa Viktória, 2. oszt.

-         4. helyezés – Rózsa Dániel, 2. oszt.

-         5. helyezés- Barta Hella Éva, 4. oszt.

              Felk. ped.: Madarasiné Váradi Anna

29. Sakk Megyei Diákolimpia, Csapatverseny

-         5. helyezés – Rózsa Viktória, Rózsa Dániel, Faragó Erik, 2. ostályosok, Rézsó Róbert, 3. b oszt.

              Felk. ped.: Madarasiné Váradi Anna

30. TITOK Oktatásszervező BT Tanulmányi Verseny

                angol nyelv

                -  1. helyezés - Apostol Anna,  5. oszt.

                Felk. ped.: Felső Andrea

31. Verseghy Ferenc Könyvtár Gyermekkönyvtára és a Szolnok TV által meghirdetett „Tiszai mesevirágok” című meseíró pályázat

- 1. helyezés – Gonda Katinka 5. oszt.

- 2. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

Felk. nev.: Türmerné Gorzás Katalin

32. „Bendegúz” levelező országos tanulmányi verseny

 - arany fokozat

Matematika tantárgy

-         Tokai Bence, 2. oszt., felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi

-         Gonda Viktória, 3.a oszt., felk. ped.: Tóthné Danisovszki Ágnes

-         Rézsó Róbert, 3.b oszt. , felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta

Angol nyelv tantárgy

-         Rézsó Nóra, 5. oszt., felk. ped.: Felső Andrea

- ezüst fokozat

Matematika tantárgy

-         Péntek Patrik, 3.a oszt., felk. ped.: Tóthné Danisovszki Ágnes

-         Maróti Gábor, 4. oszt., felk. ped.: Szabó Józsefné

Angol nyelv tantárgy

-         Gonda Katinka, 5. oszt., felk. ped.: Felső Andrea

-külön jutalom éves munkájáért

-         Somogyi Noémi, 4. oszt., felk. ped.: Szabó Józsefné

33. „Katona vívómesterek és a szolnoki sportvívás” címmel a Magyar Kard Napja, Szolnok 2016. kiállítás nyílt a Damjanich János Múzeumban, melyhez „Történelmi kardforgatás szolnoki szemmel” címmel megyei rajpályázat társult

- 3. osztályosok korcsoportja

- 1. helyezés – Gonda Viktória, 3. a oszt.

- 4-5. osztályosok korcsoportja

 - 1. helyezés – Apostol Inez, 5. oszt.

- 7-8. osztályosok korcsoportja

- 1. helyezés – Bodnár Fruzsina, 8. oszt.+ Különdíj a legjobb alkotásért

- KÜLÖNDÍJ: Kunhegyesi Református Általános Iskola és Óvoda a beküldött színvonalas pályamunkákért

Felk. ped.: Göncziné Koch Ibolya

 

·         Intézményünkben a következő házi versenyek kerültek megrendezésre:

-         Atlétika

-         Refi-kupa

-         „Olvasni jó” szépolvasó verseny 1-2. osztályosoknak

-         Szövegértő 3-4. osztályosoknak

-         „Mikulás” matematikaverseny 7-8. osztályosoknak

 

Angol belső vizsga 5; 7. osztályosoknak

 

GRATULÁLUNK MINDEN HELYEZÉST ELÉRT DIÁKUNKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐIKNEK EGYARÁNT. 
Akik versenyeken indultak és épp lecsúsztak a díjazásról, nekik is köszönjük a résztvételt, a munkát és sarkallja őket az, hogy a következő versenyen még jobban teljesítsenek, hogy a jövő évi ereménylistán az ő nevük is szerepeljen.
Természetesen rengeteg versenyen indultak még diákjaink, amelyek eredményeihez is szívből gratulálunk!

KISTÉRSÉGI, MEGYEI, ORSZÁGOS VERSENYEREDMÉNYEK

KUNHEGYESI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA
2014/2015

1. Megyei Egyháztörténeti verseny, Mezőtúr

Csapat 5. helyezés (Lukács Orsolya 7. o. – Bodnár Fruzsina 7. o. – Somogyi Gréta 8.a o.) és
Csapat 7. helyezés (Szivos Bence 8.b o. - Csoma Bence 8.a o. - Nagy Norbert 8.a o.)
Felk. ped.: Gál Piroska

2.  Benkő Gyula Országos Komplex Tanulmányi Verseny, Mezőtúr

Csapat 7. helyezés ( Csízi Boglárka 6.o.- Maróti Kristóf 6.o.- Baranyai Boglárka 5.o.- Incze 
Zoltán 5.o.- Bodnár Fruzsina 7.o. - Csoma Bence 8.a o. - Gönczi János 8.b o. )
Felk. ped.: Csománé Fehér Andrea

3. Református Iskolák XVIII. Országos Tanulmányi Versenye, Debrecen
Informatika tantárgy

7. helyezés – Ardai Zoltán, 8.a oszt.
Felk. tan.: Türmerné Gorzás Katalin

4. Országos Adventi Szavaló-és Dicséreténeklő Verseny
szavalat kategóriában
I. korcsoport:

Farkas Anikó 1.o. – 1. helyezés
Fehér Attila 2.b o. – 2. helyezés
Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi és Tárnokné Szilágyi Beáta

IV. korcsoport

Somogyi Gréta 8. a o. – 3. helyezés
Felk. ped.: Nagyné Smányi Hedvig

Ének kategóriában

2. helyzés – Mága Anasztázia 8.b o.
Különdíj – Somogyi Gréta 8.a oszt.
Felk. tan.: Nagy Tibor

5. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége és a      Földművelésügyi Minisztérium Szervezésében

Tokai Bence 1. o. – 1. helyezés
Kovács Kata 2.b o. – 1. helyezés
Cinka Elemér 3. o. – 1. helyezés
Panyik Tünde 3. o. – 3. helyezés
Barta Gábor 4. o. – 1. helyezés
Apostol Inez 4. o. – Különdíj
Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi, Tárnokné Szilágyi Beáta, Szabó Józsefné, Gorzásné Nagy Judit

6. Ószőlői Országos Matematika Verseny

Kun Szabolcs 3. o. – 10. helyezés
Lovász Bence 4. o. – 12. helyezés
Gráczer Enikő 6. o. – 36. helyezés
Lukács Orsolya 7. o. – 6. helyezés
Botos Kitti 8.a o. – 16. helyezés
Gönczi János 8.b o. – 16. helyezés
Felk. ped.: Szabó Józsefné, Gorzásné Nagy Judit, Négyesiné Gál Mónika, Türmerné Gorzás Katalin

7. Wass Albert Országos Vers-és Prózamondó Verseny
I-II. Korcsoport

Fehér Attila 2.b o. – 3. helyezés
Különdíj – Witt Csilla 1. oszt.
Felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta, Kunné Pádár Gyöngyi

8. Szegő Gábor Matematika Verseny a Verseghy Ferenc Gimnázium szervezésében

Duba Anita 8.a  - 44. helyezés
Felk. ped.: Négyesiné Gál Mónika

9. Kistérségi Szavalóverseny alsó tagozatos tanulók részére, Abádszalók
I. Korcsoport

Farkas Anikó 1. o. – 1. helyezés
III. Korcsoport

Somogyi Noémi Fanni 3. o. – 2. helyezés
IV. Korcsoport

Miczi Viktória Valentina 4. o. – 2. helyezés
Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi, Szabó Józsefné, Gorzásné Nagy Judit

10. „Mátyás tudósai” – megyei verseny, Szolnok
Szavalat kategóriában

Somogyi Gréta, 8.a oszt. – 3. helyezés
Felk. tanár: Nagyné Smányi Hedvig

11. Országos Bibliatörténet - mondó Verseny, Gyula

Tornyi Barbara 5. o. – 5. helyezés
Felk. ped.: Gál Piroska

12. Nagykun Vers-és Prózamondó ( megyei )Verseny, Berekfürdő
Alsó tagozatos kategória:

Farkas Anikó 1. o. – 1. helyezés
Fehér Attila 2.b o. – 2. helyezés
Felk. ped.: Kunné Pádár Gyöngyi, Tárnokné Szilágy Beáta

13. KockaKobak Országos Matematika Verseny

Rézsó Nóra 4. o. – 37. helyezés (408 főből)
Tar Angelika 6. o. – 15. helyezés (332 főből)
Varga Milán 7. o. – 12. helyezés (332 főből)
Antal Regina 8.b o. – 22. helyezés (310 főből)
Nagy Nándor 8.a o. – 19. helyezés (310 főből)
Felk. tan.: Gorzásné Nagy Judit, Négyesiné Gál Mónika, Türmerné Gorzás Katalin

14. Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny

63. helyezés – Botos Kitti, 8.a oszt.
Felk. tan.: Négyesiné Gál Mónika

15. Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Rézsó Nóra 4. o. – 42. helyezés
Takács Dzsesszika 7. o. – 43. helyezés
Botos Kitti 8.a o. – 32. helyezés
Gönczi János 8.b o. – 49. helyezés
Felk. tan.: Gorzásné Nagy Judit, Négyesiné Gál Mónika, Türmerné Gorzás Katalin

16. Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntő, Szolnok
Angol kezdő kategória

Apostol Inez 4. o. – 5. helyezés
17. A Hortobágyi Nemzeti Park „Pásztorok Viselt Dolgai”című versenyének döntője

3. helyezés – Lovász Bence - Ardai Attila - Szamák András - Molnár  Balázs 4.oszt. tanulók
Felk. ped.: Gorzásné Nagy Judit

18. „Víz az élet bölcsője”- megyei rajzpályázat

Bodnár Fruzsina 7. o. – különdíj
Felk. ped.: Göncziné Koch Ibolya

19. Egyháztörténeti és Bibliaillusztrációs Országos Verseny, Cegléd

Kiss József 7. o. Bibliaillusztráció: 1. helyezés
Felk. ped.: Gál Piroska

20. „Meseszép mesekép” című Országos Meseíró és Illusztráló Verseny
III-IV. Korcsoport

Rézsó Nóra 4.o – 2. helyezés
Apostol Inez 4.o. – 3. helyezés
Felk. ped.: Gorzásné Nagy Judit

21. „Az én mesekönyvem” című Internetes Országos Meseíró Pályázat

Gonda Katinka 4. oszt. tan meséje megjelent mesekönyvben és az interneten.
22. A Víz világnapja alkalmából a Tiszamenti Regionális Vízművek által kiírt Rajpályázat

Berényi Anett 8.a o. – 1. helyezés
Bodnár Fruzsina 7. o. – „A rajzpályázat abszolút legszebb alkotása” elismerésben részesült
Felk. ped.: Göncziné Koch Ibolya

23. Litterátum Országos Angol Nyelvi Levelezős Verseny

Incze Zoltán 5. o. – 21. helyezés (217 főből)
Felk. ped.: Felső Andrea, Kocsis Gáborné

24. Nagykunsági Református Egyházmegyei Szépen, helyesen író Verseny 1-2. osztályos tanulók részére

Rézsó Róbert 2.b o. – 1. helyezés
Tokai Bence 1.o. – 4. helyezés
Felk. ped.: Tárnokné Szilágyi Beáta, Kunné Pádár Gyöngyi

25. Vollé! 2020 – Röpsuli Program versenyének szupermini kategóriájában

Csapat – 3. helyezés
26. Jász-Nagykun-Szolnok Megye Esély Szociális Közalapítványa által kiírt rajzpályázat
„Az én családom” címmel

Lukács Orsolya 7.o. – különdíj
Angol alapfokú komplex nyelvvizsga

Ardai Zoltán
Balogh Menyhért
Nagy Fanni
Nagy Norbert Béla
Tar Orsolya

 

 


Kistérségi, Megyei, Országos Versenyeredmények Kunhegyesi Református Általános Iskola és Óvoda 2013/2014

Időrendben

1. Megyei Egyháztörténeti Verseny, Mezőtúr


Csapat IV. helyezés: Szűcs Lukács 8.o., Négyesi Nóra 8.o., Ardai Nikoletta 8.o.
Felkészítő pedagógus: Gál Piroska

2. Református Iskolák XVII. Országus Tanulmányi Versenye, Debrecen
Matematika tantárgy

7. helyezés: Gráczer Enikő 5.o. Felkészítő tanár: Négyesiné Gál Mónika
9. helyezés: Szegedi Dominik 7.b o.
14. helyezés: Kolozsvári Gábor 8.o. Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin
Rajz tantárgy

2. helyezés: Négyesi Nóra 8.o.
Felkészítő pedagógus: Göncziné Koch Ibolya

Informatika tantárgy

7. helyezés: Ardai Zoltán 7.a o.
Biológia tantárgy

14. helyezés: Ardai Nikoletta 8.o.
Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

3. Rajzpályázat a Megyei Rendőrkapitányság rendezésében, Szolnok

1. helyezés: Négyesi Nóra 8.o.
Különdíj: Ardai Nikoletta 8.o., Kiss István 7.a o. Felkészítő pedagógus: Göncziné Koch Ibolya
4. Országos Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő Verseny
Szavalat kategória

3. helyezés: Somogyi Gréta 7.a o. Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig
Különdíj: Takács Dzsesszika 6.o. Felkészítő tanár: Magyar György
Különdíj: Tornyi Barbara 4.o. Felkészítő pedagógus: Kunné Pádár Gyöngyi
Ének kategória

Különdíj: Somogyi Gréta 7.a o.
Felkészítő tanár: Nagy Tibor

5. Jászkun-Világ Gyermek-és Ifjúsági Szemle, Megyei Verseny, Martfű

Nívó-díj: Rocsa Gergely 8.o.
Nívó-díj: Somogyi Gréta 7.a o.
Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig

6. Ószőlői Országos Matematika Verseny

17. helyezés: Szabó Boldizsár 7.b o.
Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

7. Wass Albert Országos Vers-és Prózamondó Verseny

Különdíj: Somogyi Gréta 7.a o.
Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig

8. "Mátyás Tudósai" - Megyei Verseny, Szolnok
Szavalat kategória

1. helyezés: Somogyi Gréta 7.a o.
4. helyezés: Berényi Anett 7.a o.
Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig

Rajz kategória

3. helyezés: Négyesi Nóra 8.o.
Felkészítő pedagógus: Göncziné Koch Ibolya

9. Országos Bibliaillusztrációs és Történetmondó Verseny, Gyula
Illusztráció kategória

Különdíj: Ardai Nikoletta és Négyesi Nóra 8.o.
10. Nagykun Vers-és Prózamondó Megyei Verseny, Berekfürdő

2. helyezés: Somogyi Gréta 7.a o.
3. helyezés: Rocsa Gergely 8.o.
Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig

11. Arany János Református Általános Iskola, Országos Tanulmányi Levelezős Versenye, Nagykőrös
Angol tantárgy

2. helyezés: Tar Orsolya 7.b o.
Felkészítő tanár: Felső Andrea

Bibliaismeret

2. helyezés: Ambrus Rajmund 4.o.
Felkészítő pedagógus: Gál Piroska

12. Regionális Népdaléneklő Verseny, Kunhegyes Zenekultúrájáért Alapítvány rendezésében
Egyéni kategória

1. helyezés: Somogyi Gréta 7.a o.
Csoportos kategória megosztott

1. helyezés: Gy. Molnár Gréta, Kolozsvári Fanni, Mága Anasztázia, Ratkai Georgina, Somogyi Gréta
Felkészítő tanár: Nagy Tibor

13. KockaKobak Országos Matematika Verseny

15. helyezés: Antal Regina 7.b o.
18. helyezés: Ardai Nikoletta 8.o.
Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

14. Nimfea Természetvédelmi Egyesület Internetes Vetélkedője

1. helyezés: Bodnár Fruzsina 6.o.
Felkészítő tanár: Csománé Fehér Andrea

15. Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny

38. helyezés: Botos Kitti 7.a o.
Felkészítő tanár: Négyesiné Gál Mónika

16. Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

7. helyezés: Tar Orsolya 7.b o.
9. helyezés: Négyesi Nóra 8.o.
11. helyezés: Négyesi Zoltán 6.o.
Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

17. FIESTA, a Verseghy Ferenc Könyvtár Internetes Csapatversenye

Különdíjas csapat: Kilián Zsanett, Négyesi Nóra, Kun Viktória 8.o.
Antal Regina, Molnár Alitta, Papp Dóra és Mága Anasztázia, Barabás Adrienn, Tar Orsolya 7.b o.
Bodnár Fruzsina, Lukács Orsolya, Szekeres Laura 6.o.
Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

18. Orchidea-Pangea Országos Matematika Verseny, Debrecen

10. helyezés (217 indulóból): Rézsó Nóra 3.o.
30. helyezés (301 indulóból): Gönczi János 7.b o.
Felkészítő tanár: Gorzásné Nagy Judit, Türmerné Gorzás Katalin

19. Megyei Szavalóverseny alsó tagozatosok számára, Abádszalók

1. helyezés: Fehér Attila 1.b o.
Felkészítő pedagógus: Tárnokné Szilágyi Beáta

20. TEKI TOTÓ Országos Levelezős Matematika Verseny

Ezüst fokozat: Nagy Kata Kincső1.b o. Felkészítő tanár: Molnár Katalin
Bronz fokozat: Bőr Judit 4.o. Felkészítő pedagógus: Kunné Pádár Gyöngyi

21. Bendegúz Tudásbajnokság Megyei Döntő, Szolnok
Természetismeret kategória

2. helyezés: Lukács Orsolya 6.o. Felkészítő tanár: Csománé Fehér Andrea
6. helyezés: Lovász Bence 3.o. Felkészítő pedagógus: Gorzásné Nagy Judit
14. helyezés: Koncz Ibolya 7.b o. Felkészítő tanár: Fehér Judit
22. A Hortobágyi Nemzeti Park Honismereti Csapatversenye, Döntő

5. helyezés: Geszti Sándor, Hubai Miklós 5.o. Ambrus Rajmund, Csoma Nándor 4.o.
Felkészítő pedagógus: Gorzásné Nagy Judit, Kunné Pádár Gyöngyi

23. Országos Röplabda Mini Kupa

1. helyezés: Csoma Bence 7.a o., Kossuth Tagintézmény felkészítésében
24. " Ki vizet ad, élete ad"-regionális rajzpályázat

1. helyezés megosztott: Négyesi Nóra és Ardai Nikoletta 8.o.
Felkészítő pedagógus: Göncziné Koch Ibolya

 

2011/12. tanév eredményei

Incze Zoltán, 2. osztályos tanuló

Abádszalók, Csukás István Vers-és Mesemondó Verseny II. hely

IX. Nagykun Vers- és Prózamondó Verseny III. hely

Vass Albert Országos Vers- és Prózamondó Verseny III. hely

Felkészítő tanár: Kunné Pádár Gyöngyi

Csoma Bence 5.a osztályos tanuló

Arany János Református Általános Iskola országos Levelező Tanulmányi Verseny Nagykőrösi Döntő, Angol nyelv 4. hely

Felkészítő tanár: Felső Andrea

Négyesi Nóra 6. osztályos tanuló

Arany János Református Általános Iskola országos Levelező Tanulmányi Verseny Nagykőrösi Döntő, Illusztráció 1. hely

Felkészítő tanár: Gál Piroska, Göncziné Koch Ibolya

Fejér Zsófia 8. osztályos tanuló

Debreceni Református Kollégium Tehetségkutató Verseny. A jelentkezők 2. negyedében végzett, később felvételt nyert az intézmény angol nyelvi tagozatára.

Felkészítő tanár: Felső Andrea

Gorzás Tamás 8.osztályos tanuló

Zrínyi Ilona Országos Matematika Verseny, Megyei fordulója II. hely

Felkészítő tanár: Türmerné Gorzás Katalin

Rocsa Gergely 6.osztályos tanuló

IX. Nagykun Vers- és Prózamondó Verseny III. hely

Felkészítő tanár: Nagyné Smányi Hedvig

Etno Kvartett

Kistérségi ének verseny Csapat I. hely

Balogh Judit 8.o., Fehér Dia 8.o., Kovács Veronika 8.o., Rézsó Ágnes 8.o.

Felkészítő tanár: Halassyné Székely Orsolya

 

Kis énekkar

Kistérségi ének verseny Csapat I. hely

Papp Dóra 5.b., Mága Anasztázia 5.b., Nuray Anna Dilek 5.b., Gy Molnár Gréta 5.b., Kun Viktória 5.a. , Rocsa Gergely 6.o., Somogyi Gréta 5.b. /+  Szépíró versenyen bronz minősítést kapott /

Felkészítő tanár:  Halassyné Székely Orsolya