Országos Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő Verseny eredményei

Immár 12. alkalommal rendeztük meg az Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő versenyünket az ország református iskoláinak.

Gratulálunk minden kedves versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak!

A versenyen készült fotókból egy kisebb válogatás megtekinthető a képgalériákban, illetve az összes kép letölthető ide kattintva.

I. korcsoport
I. Matuska Viola Villő Nagykőrös felk.: Matuskáné Karsai Marianna
II.Átyim Dorina Napsugár Biharkeresztes felk.: Venyigéné Vad Anikó
II. Fehér Attila Kunhegyes felk.: Tárnokné Szilágyi Beáta
III. Veress Fanni Biatorbágy felk.: Székelyné Csirják Katalin
Különdíj: Bartucz Benjámin Szentmártonkáta felk.: Nagy Orsolya
Különdíj: Farkas Anikó Kunhegyes felk.: Kunné Pádár Gyöngyi

II. korcsoport
I. Szabó Tibor Balmazújváros felk.: Nemesné Tar Ilona
II. Varga Dominik Biatorbágy felk.: Kontra Imre
II. Sándor Doroti Törökszentmiklós felk.: Víghné Lukács Mária
III. Székely Mihály Biatorbágy felk.: Kontra Imre
Különdíj: Monori Fanni  Szentmártonkáta felk.: Mizseiné Horváth Judit
Különdíj: Bartucz László Szentes felk.: Bucskó Mónika

III. korcsoport
I. Sipos Viktória Ivett Karcag felk.: Nagy Jánosné
II. Dézsi Eszter Biharkeresztes felk.: Lugosi Teleki Enikő
II. Fejes Blanka Szentmártonkáta felk.: Kővágó Sándorné
III. Szabó Bence Tiszakécske felk.: Dr. Pittiné Muraközy Éva
Különdíj: Újvári Marcell Nyíregyháza felk.: Dr. Szabóné Oszlánszki Zsuzsanna

IV. korcsoport
I. Kovács Bianka Karcag felk.: Halmai Györgyné
II. Somogyi Barbara Nyírbátor felk.: Schlosserné Csernai Éva
III. Landi Zsombor Halásztelek felk.: Szederkényi Krisztina
III. Vasvári Tícia Nyírbátor felk.: Nagy Bernadett
Különdíj: Fórizs Nóra Törökszentmiklós felk.: Sósné Kádár Marianna
Különdíj: Somogyi Gréta Kunhegyes felk.: Nagyné Smányi Hedvig

Dicséreténeklő III. korcsoport
I. Sz. Nagy Nóra Janka Karcag felk.: Ferenczi Péterné
II. Papp Evelin Nyírbátor felk.: Madai Erika
III. Fenyvesi Szilveszter Szentes felk.: Farkas Márta
IV. Szűcs Viktória Tiszakécske felk.: Papp Ágnes
Különdíj: Scsavniczki Eszter Szentmártonkáta felk.: Márkus Mária
Különdíj: Mihalina Máté Mezőtúr felk.: Seres Attiláné

Dicséreténeklő IV. korcsoport
I. Forgács Kata Törökszentmiklós felk.: Nagy Rajmund
II. Mága Anasztázia Kunhegyes felk.: Nagy Tibor
III. Győri Zsófi Nyírbátor felk.: Madai Erika
III. Somogyi Gréta Kunhegyes felk.: Nagy Tibor