Országos Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő Verseny eredményei

Immár 13. alkalommal rendeztük meg az Adventi Szavaló- és Dicséreténeklő versenyünket az ország református iskoláinak.

Gratulálunk minden kedves versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak!

Szavalóverseny I. korcsoport
I. hely: Bartucz Benjamin Szentmártonkáta felk.: Mizseiné Horváth Judit
I. hely: Rakita Csenga Biatorbágy felk.: Dr. Szegedi Józsefné
II. hely: Risai Lara Szentes felk.: Molnárné Bodnár Henrietta
III. hely: Kiss Anna Berettyóújfalu felk.: Orosz béláné
Különdíj: Balogh Zonga Biharkeresztes felk.: Gáll Sándorné
Különdíj: Rédei Zoltán Nagykőrös felk.: Bartáné Járó Anita

Szavalóverseny II. korcsoport
I. hely: Varga Dominik Biatorbágy felk.: Kontra Imre
II hely: Birizló Csenge Karcag felk.: Takácsné Csikós Anikó
III. hely: Sipos Anna Debrecen felk.: Szepesi Istvánné
III. hely: Veres Fanni Biatorbágy felk.: Székelyné Czirják Katalin
Különdíj: Somogyi Noémi Fanni Kunhegyes felk.: Szabó Józsefné

Szavalóverseny III. korcsoport
I hely: Fejes Blanka Szentmártonkáta felk.: Kővágó Sándorné
II hely: Nagy Zsófia Nyírbátor felk.: Schlosserné Csernai Éva
III. hely: Sipos Viktória Ivett Karcag felk.: Nagy Jánosné
III. hely: Harcsa Dorina Nyírbátor felk.: Nagy Bernadett
Különdíj: Tímár Lilianna Debrecen felk.: Erdei Zoltánné
Különdíj: Lajter Dávid Balmazújváros felk.: Mihalik Istvánné

Szavalóverseny IV. korcsoport
I. hely: Bellon Bíborka Debrecen felk.: Emberné Balogh Emőke
II. hely: Kovács Bianka Gabriella Karcag felk.: Halmai Györgyné
III. hely: Kiss Pálma Virág Halásztelek felk.: Szederkényi Krisztina
III. hely: Katona Márton Nyíregyháza felk.: Mócsánné Nagy Ágnes
Különdíj: Újvári Marcell Nyíregyháza felk.: Dr. Szabóné Oszlánszki Zsuzsanna
Különdíj: Fodor Gvendolin Nyírbátor felk.: Nagy Bernadett

Dicséreténeklő III. korcsoport
I. hely: Kulcsár Hanna Nyíregyháza felk.: Nagyné Zsuzsa
I hely: Scsavniczki Eszter Szentmártonkáta felk.: Márkus Mária
II. hely: Papp Evelin Nyírbátor felk.: Madai Erika
II. hely: Soós Edina Halásztelek felk.: Soósné Balogh Judit
III. hely: Nagy Attila Szentmártonkáta felk.: Márkus Mária

Dicséreténeklő IV. korcsoport
I. hely: Győri Zsófi Nyírbátor felk.: Madai Erika
II. hely: Márföldi Csendike Nyíregyháza felk.: Mócsánné Nagy Ágnes
III. hely: Mihalina Máté Mezőtúr felk.: Seres Attiláné
Különdíj: Rácz Alexandra Balmazújváros felk.: Ruzsa Katalin
Különdíj: Boros Gitta Nagykőrös felk.: Festő Zoltán, Hegedűs Lászlóné