Hagyományainkhoz híven idén is megrendeztük a várva várt tanár-diák focimeccset. Nagyon lelkes volt mindkét csapat ezen a barátságos mérkőzésen. Köszönjük a pedagógusoknak és volt diákunknak Varga Viktornak az aktív részvételt és köszönjük Varga Zoltán játékvezetői munkáját! Köszönjük a szurkolóknak a bíztatást! További fotók a facebook oldalunkon.










